MASÁŽE
Svěřte se do rukou
těch nejlepších.

Nabídka

Svěřte se do rukou těch nejlepších.
A vyberte si přesně to, co je Vám příjemné.
Protože když se staráte o tělo, staráte se i o duši.
Obojí je důležité.

Relaxační olejová celotělová masáž

Uvolní nejen ztuhlé svalstvo, ale i přetíženou mysl. Zároveň působí blahodárně na pohybový aparát, ideální při chronických bolestech zad, šíje a končetin. (90 minut)

1 390

Indická masáž hlavy

Za všechno v těle může hlava! Zkuste starověkou ajurvédskou masážní techniku, která harmonizuje tělo i duši. Zbavíte se stresu a zároveň jde o účinný lék při bolestech hlavy. (60 minut)

990

Masáž plosek nohou a rukou

Ruce a nohy patří mezi nejcitlivější místa na těle a vnímají i ten nejjemnější dotyk. Dlaně i plosky nohou jsou navíc pokryty reflexními body a jejich masáž působí blahodárně na nervovou soustavu i na řadu vnitřních orgánů. (60 minut)

990

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž neboli manuální lymfodrenáž je jemná technika, která pomáhá toku lymfy. Zlepšuje její pohyb a proudění. Specifické hmaty drenážují mízní povrchový systém těla a dochází ke zmírnění otoku, zlepšení cirkulace a odvodu odpadních látek, zlepšení výživy a obranyschopnosti. (60 minut)

990

Sportovní masáž

Velmi oblíbená masáž ať již pro začínající a nebo profesionální sportovce. Prokrví a uvolní svaly, kterým dáváte zabrat. Dodá jim novou energii. Stimulující a povzbudivé hmaty se silnějším tlakem Vás dostanou jednoznačně do formy! (60 minut)

990

Pomoc od bolesti

Speciálně navržená terapeutická masáž. Terapeut se bude věnovat vašim ztuhlým zádům či dalším místům a obtížím, které vás bolí a trápí. Zdravotní účinky ucítíte ihned po masáži. (60 minut)

990

Těhotenská masáž

Masáž těhotných žen je velmi jemná, relaxační a bezpečná. Blahodárně působí na bolesti zad, šíje a nohou. Pravidelné masáže jsou skvělým způsobem relaxace a posilují a harmonizují maminku i dítě. (60 minut)

990

WELLNESS
DUO

Nabídka

koupit
voucher

koupit

WELLNES
QUADRO

Nabídka